Pers en Media

Hier vindt u alles wat u moet weten omtrent persvoorlichting, persberichten, onze experts, fotografie en film. Heeft u toch nog een vraag, en staat uw antwoord niet erbij, neem dan contact op via het algemene e-mailadres van de persvoorlichting van de Universiteit Utrecht, news@ipokedots.com.

NieuwsUpdate voor Pers

Op de hoogte blijven van het laatste nieuws van de Universiteit Utrecht?

Meld u aan voor de NieuwsUpdate

Onze dossiers

Zoekt u expertise op een bepaald onderwerp, een prikkelende invalshoek, of simpelweg inspiratie? Bekijk dan eens onze dossiers. Hier staan al onze expertises gebundeld op thema.  De bijbehorende experts staan met naam en contactgegevens vermeld in ieder dossier. 

Bekijk onze dossiers

Filmen en fotograferen in en rond de universiteit

Wilt u fotograferen/filmen in gebouwen van de Universiteit Utrecht of in het Utrecht Science Park? Dat kan! Hoe, dat leest u in onze richtlijnen.

Bekijk onze richtlijnen

Persvoorlichters Corporate Affairs

Wij helpen u graag met uw algemene (pers-)vragen, of het vinden van de juiste expert.​​​​​

Persvoorlichter Universiteit Utrecht

Annelies Waterlander, 06 28 74 41 68 (vrij op woensdag)
a.e.waterlander@ipokedots.com

Algemene e-mailadres: news@ipokedots.com

Woordvoerder College van Bestuur

Maarten Post, 06 52 51 35 11
M.A.G.post@ipokedots.com

Persvoorlichting per faculteit

Voor vragen over een specifiek wetenschapsgebied kunt u contact opnemen met een van de facultaire voorlichters.

Faculteit Bètawetenschappen

Nieske Vergunst, 06 24 90 28 01 (di, do)
N.L.Vergunst@ipokedots.com

Aschwin Tenfelde, 06 502 33630 (ma, di, wo, do)
A.Tenfelde@ipokedots.com

Moniek Verstegen, 06 16952080 (ma, di, do, vrij)
m.verstegen@ipokedots.com

Niels Kerstes, 06 48456251 (ma, di, wo, do)
n.a.g.kerstes@ipokedots.com

Faculteit Diergeneeskunde

Voor al uw persvragen kunt u telefonisch contact opnemen via: 030 253 4722.

Faculteit Geesteswetenschappen

Renée Tuijnman, 06 81 03 13 71
r.m.tuijnman@ipokedots.com

Faculteit Geowetenschappen

Stephan van Meulebrouck, (030) 253 2738
E-mail: S.H.J.vanMeulebrouck@ipokedots.com

Merel Postma, (030) 253 51 06
M.E.Postma@ipokedots.com

Sigrid Dekker
S.A.dekker@ipokedots.com

Persvoorlichting Geowetenschappen algemeen
E-mail: perscommunicatie.geo@ipokedots.com

Faculteit Recht, Economie, Bestuur en Organisatie

Bas Schreiner (Rechtsgeleerdheid), is 06- 42 22 13 27
B.Schreiner@ipokedots.com

Gert den Toom (Economie en Bestuurs- en Organisatiewetenschap), (030) 253 7773
G.denToom@ipokedots.com

Faculteit Sociale Wetenschappen

Ronnie van Veen, 06-48512003 (di, wo, do-ochtend en vrijdag)
R.A.B.vanVeen@ipokedots.com

Faculteit Geneeskunde / UMC Utrecht

Persvoorlichting UMC Utrecht, 088 755 5000
Press@umcutrecht.nl

University College Utrecht

Babette Heeren, (030) 253 5884
B.Heeren@ipokedots.com

University College Roosevelt

Etienne de Jager MA, (0118) 655 548 / 06 4005 5590
e.dejager1@ucr.nl

Medewerker zoeken

Vindt u liever zelf een expert of medewerker? Maak dan gebruik van onze zoekfunctie. 

Vind een expert